Yusuf Avcı

freelance grafik tasarım

Vektörel Her Formatta Hazır 2015 Yılı Takvimi

Her yılbaşı takvim sezonunda çile gibi gelen çok vakit alan takvim hazırlama derdine bu yılki çözümünüz benden olsun.
Şablonları tek tek oluştur, ayları günleri tek tek sırala, tatil günlerini ayarla, tek tek kontrol et vs vs.. UĞRAŞMAYIN!
2015 Vektörel Takvimi her tasarım programının açabileceği formatta ihtiyacınız olacak şekilde Türkçeye uygun aşağıda indirebileceğiniz linke hazırladım. Tasarımları 2 çeşit yaptım. Biri standart, diğeri modern tasarım.
Convert (Qurve-Trace) yapmadım her bilgisayarda var olan Arial standart fontta hazırladımki üzerinden kolaylıkla oynayabilir yeniden pratik şekilde düzenleyebilirsiniz.

2015 VEKTÖREL TAKVİM İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Kolaylıkla 10 saniyede  indirebileceğiniz dosyaları Adobe programlarından Photoshop, Illustrator, Indesign ile ve Corel Draw formatı ile açabilirsiniz. 2015 vektörel takvimleri PDF ve CDR formatındadır. Üzerinde istediğiniz değişikliği çok rahat yapabilirsiniz.
2015 Resmi tatil günleri’de vektörel takvim dosyalarında beilrgin bir şekilde gösteriliyor.

İnternette vektör sitelerinde hep yabancı formatta hazır vektörel takvim formatı var, yabancı ülkelerde hafta başı pazar günü gözükmesi ve  diğer tatil günlerinin uyuşmaması sorun yaratıyordu. Böylelikle bu problemi de çözmüş olduk.

Bilgisayarınıza indireceğiniz 2015 vektörel takvimini, şirket logolarınızın ve ürünlerinizin görselleriyle iletişim bilgileriyle birlikte Duvar takvimi, Gemici takvimi, Masa Takvimi, Üçgen Takvim,  2 Katlamalı ve 3 Katlamalı Takvim, Ajanda, Takvimli promosyon ürünleri, Organizerler, Blok Takvim, Tek Yapraklı 4 Yapraklı kuşe takvimlerde, Masa sümenlerinde, Sakallı takvimlerde ve Ajanda defterlerde kısacası her formatta her şekidle kullanabilirsiniz. Güle güle kullanın.

Vektörel 2015 takvimini CDR ve PDF olarak yukarıdaki linkten indirebilirsiniz.