Yusuf Avcı

freelance grafik tasarım

İzmir Grafik Tasarım Reklam Ajansı: AVREKA

AÇIKLAMA

Yepyeni Avreka Grafik Tasarım Reklam Ajansı ‘nı kurdum.
Websitesi www.avreka.com
FACEBOOK ve INSTAGRAM sayfasını da takip edebilirsiniz.

Avreka’nın sosyal medya tasarımlarından örnekleri görebilirsiniz.

Peki neler mi yapıyoruz?

Grafik Tasarım / Baskı Hizmetleri
Dijital Baskı Çözümleri
İnternet Hizmetleri
Promosyon Ürünleri

GRAFİK TASARIM / BASKI HİZMETLERİ

Kurumsal Kimlik Hizmetleri: A’dan Z’ye paketler halinde tüm kurumsal kimlik tasarımlarını kurum kimliği klavuzu şeklinde teslim ediyoruz ve profesyonelliğinizi katlıyoruz.

Logo Tasarımı: Logotype ve Logo Varyasyonları klavuzu ile firmanıza, markalarınıza, yeni ürün veya hizmetlerinize, eticaret sitelerinize, projelerinize dernek ve okullara özel amblem / logo tasarımı hizmeti veriyoruz.

Kartvizit: Tek yön yada Çift Yön, Mat Selefonlu, Parlak Selefonlu, Fantezi Kağıt, Laklı, Gofreli ve Embos Laklı Kartvizitler. Size özel ya da oval kesimli Sıvama 700 gr Kartvizit. İsteğiniz dahilinde Gümüş yaldızlı, Altın yaldızlı ve Kabartmalı Kartvizit.

Katalog (Booklet,Ürün tanıtım, Müşteri Kataloğu): 8-12-16-20-..Sayfalık A4 yada istenilen (seperatörlü katalog vb) ebatlarda, farklı özelliklerde (Kağır Gramajı vs), Farklı Kapak Özelliklerinde (Selefon, Kabartma vb) kataloglarınızı hazırlıyoruz.

Cepli Dosya (Teklif Dosyası): Standart boy ve cep özelliklerinde, Parlak/Mat Selefon ve istenilen gramajda Özel Kesimli, Özel Ebatlarda (Kabartmalı vb) Cepli Dosyalarınızı hazırlıyoruz.

El İlanı/Broşür (Flyer): İstenilen ebatlarda ve gramajlarda yada 3 katlamalı (leaflet), A5 ve üzeri boylarda isteğe göre kırım (Ortadan kırımlı veya katlamalı), perfraj kesimli (Hediye çeki kullanımlarında vb) yaptırabilirsiniz. Tanıtım Föyü olarakta kullanabileceğiniz broşürleri özel ebatlarda 2/3/4 katlamalı kare yada farklı ebatlarda yaptırabilme imkanınız mümkün.

Zarf: Pencereli, penceresiz diplomat zarflar fatura vb. ofis evraklarınızı koyabileceğiniz 10,5×24 cm ebatlarında zarfları istediğiniz takdirde Buklet Zarf veya Torba Zarf olarakta isteyebilirsiniz.

Antetli Kağıt: Standart özellikleri A4 21×29 cm, 1.Hamur 90.Gram antetli kağıtları farklı gramaj, ebat ve özelliklerde Antetli yada Föy olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Fiyat Listesi yada Konşimento formatlarına da uyarlayabiliriz.

Sticker (Çıkartma – Etiket): İstenilen ebatlarda, özel kesimli, opak basılı, şeffaf etiket olarak kullanabilirsiniz. Kolay kullanımlı, arkasında yarım keskili, selefonlu yada selefonsuz; Tanıtım, Şirket içi, Uyarı Etiketleri, Ürün Etiketleri veya Özel İşleriniz için hazırlayabiliriz.

Magnet: Standart ölçüleri 4×6 cm olmak üzere isteğe bağlı farklı ebatlarda (selefonlu-selefonsuz) Oval Kesim/Düz Kesim yada Özel kesimli magnetleri; Lokanta, Restoran, Cafe, Tüp, Su vb sektörlerde yaygın olarak kullanılabilir. Farklı sektörlerde daha büyük boylarda kullanılabilir. Düğün/Nişan/Nikah/Sünnet vb organizasyonlar için magnet kullanabilirsiniz. Doğum Günü, 1 Yaş Kutlamaları, Diş Buğdayı Magneti, Baby Shower Magneti için kullanabilirsiniz.

Araç Magneti: Firmanıza özel, kapı yanlarına, aracın arka ve ön kaput bölümlerine kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz (hiçbir rüzgar yağmur vb hava şartlarından etkilenmeyen) sizi kurumsal gösterecek oto magneti. Özel günlerinizde düğün organizasyonlarınızda araç magneti süsleyebilirsiniz. Araç ölçülerine göre istenilen ebatları kullanabilirsiniz.

Bloknot: 10×14 cm veya 14×20 cm bloknotlar; Tek Renk/2 Renk/4Renk Baskılı (CMYK Renkli), Sırttan Tutkallı, 70 gr. 1.Hamur Kağıda, Farklı kapak alternatifleri ile çalışabilirsiniz. Firmanıza özel renkli, tasarımlı ve selefonludur.

Küp Blok: 8×8 cm (500’lü yada 1000’li kutu), İçleri 70 gr. 1.Hamur kağıda tek renk baskılı, Kutusu 300 gr. Amerikan Bristol Renkli baskı Parlak yada Mat Selefonlu firmaya özel tasarımlı küp notluk.

Afiş-Poster: 115 gr/170 gr. 35×50 cm yada 50×70 cm ölçülerinde 250,500 ve 1000 adet bastırma seçenekleriyle renkli baskı ve özel tasarım.
Menü: Firmanıza özel tasarım ile istenilen özelliklerde Menü tasarımı, selefonlu, özel kesimli, sıvama kalın kapaklı, spiralli, ciltli, kırımlı veya katlamalı, laklı, kabartma gofrajlı, a4-a3 yada özel ebatlarda, tek yön / çift yön seçenekleriyle hazırlayabiliriz.

Amerikan Servis: 80 gr. 1.Hamur yada Kuşe kağıda 30×42 cm ebatlarında, Tek Yön Renkli Baskılı amerikan servis tasarımı yapıyoruz. Cafe-Bar-Restoranlarda kullan at olarak kullanabileceğiniz, masalar tabak altlarında kullanmak için servis açılırken reklamınızın yada menü (Fiyat listenizin) olduğu size özel tasarımlı amerikan servisi.

Oto-Paspas: 33×48 cm Oto yıkamacılara yada Gazcı /Benzincilere özel tasarım. 70 gr. 1.Hamur Kraft kağıda tek renk ve tek yön baskılı oto paspas tasarımı

Taksit Kartı: İstenilen boy ve ebatlarda müşterileriniz için kullanacağınız, firmanıza özel tasarımlı taksit kartı (Müşteri abone kartı). Ön renkli baskılı, parlak/Mat Selefonlu, Arka Tek renk siyah baskılı, 300 gr. Amerikan bristol.

Araç-Oto-Park Kartı: Park halindeki araçlarınıza, elle yazılmış yada küçük kartvizitinizin sıkıştırılmasına son! Size özel ve sizi kurumsal gösterecek Araç Oto Kartı. 14*20 cm ebatlarında 300 gr. Kalın Kağıda Tek Yön Renkli Baskı. Firmanızın logosu ve telefon numaranızın bulunduğu size özel tasarım.

Yaka Kartı (Kimlik Kartı, Personel Görevli Kartı): Gün içerisinde satış/pazarlama elemanlarınızın, müşteri temsilcilerinizin, teknik servis ekibinizin yada fuarlarda da kullanabileceğiniz personellerinizin “lineyard” ile boynuna asacağı personel yaka kartıyla daha kurumsalsınız. Firmanızın logosu ve bilgilerinizin bulunduğu size özel tasarım.

Şirket ve Ofis Evrakları: Kaşe (Cep Kaşesi, Küçük-Orta-Büyük Kaşe), Makbuz (Tahsilat,Tediye Makbuzu vs) 14×20 cm ebatlarında firmanıza özel istenilen özelliklerde tasarım. Otokopili Perfrajlı, Nüshalı olarak hazırlanır. Bakım formu vb. Form ve Makbuzlar, Üyelik Formu, Fax Formu, İzin Talep Formu, Satış Sözleşmesi, Görev Formu, Malzeme İstek Formu, Periyodik Bakım Formu, İş Teslim Formu, Bilgi Formu, Müşteri/Abone Formu, Toplantı/Hazırlık Formu Tasarımları REKLİVA’da.

Klavuz ve Kitapçıklar: Firmanıza özel tasarım ile istenilen ebat ve özelliklerde talimat, kullanma klavuzu ve bakım kitapçığı.

İnsert: Mağazanızda ve iş yerlerinizde ürünlerinizi/hizmetlerinizi tanıtıp, fiyat ve kampanyalarınızı dağıtım ve reklamı için kullanabilirsiniz. İstenilen ebat ve özelliklerde özel insert tasarımı hazırlıyoruz. Standart Özellikleri: Çift Yön Renkli Baskı, A3 ebatlarında 30×42 cm, 4 sayfa, ortadan kırımlı/katlamalı, Kapalı hali A4, 90 gr. kuşe kağıda istenirse 8/12 sayfalık çalışmalarda yapabiliriz.

Dergi: Devamlı olarak yada aylık/haftalık çıkaracağınız size özel tasarım ile istenilen ebat ve özelliklerde dergi tasarımı. Standart Özellikleri: Kapalı Hali A4 Amerikan iplik Dikişli/Tel Dikişli/PUR Tutkallı Renkli. (Gramaj,ebat, sayfa sayısı isteğe göre hazırlanır)

Kapı Askı Broşürü: Delikli veya özel kesimli broşürler suculara, tüpçülere, güvenlik alarm kamera firmalarına, otellere, lokanta ve restoranlara kısacası her sektörde kullanılan kapı askı broşürü tasarımı.

Teşekür/Katılım Belgesi: Derneklere, organizasyon şirketlerine yada firmanıza özel katılım, teşekür, onur, üstün başarı belgesi.

DVD/CV Kapağı Zarfı: Küçük/Büyük CD ve DVD kabı, zarf olarakta tasarımları hazırlıyoruz.

Fatura Kartı: PVC yada 350 gr. kuşe kalın kağıda baskılı fatura kartı ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Ziyaretçi Kartı: Misafir Araç Kartı, Lojistik Kartı, Bagaj Kartı, Giriş Kartları, İndirim-Promosyon Kartı tasarımları hazırlıyoruz.

Sunum Kartı: Davet, Yemek, Program, Tören, Konser vb. organizasyonlarda Konuşma Kartı olarakta bilinen sunum kartı tasarımı hazırlıyoruz.

Torba/Poşet Tasarımları
Biletlik (Turizm, Taşımacılık, Organizasyon ve Tur Firmalarına Özel)
Hediye Çeki (Perfrajlı Promosyon İndirim Kuponu Tasarımı)
Andaç/Yıllık Tasarımı (Okul ve Derneklere Özel)
Karton Çanta
Asansör Seyir Defteri
Davetiye Tasarımı
Kutu/Ambalaj Tasarımı

OUTDOOR DİJİTAL BASKI ÇÖZÜMLERİ (İÇ-DIŞ AÇIKHAVA REKLAMCILIĞI)

Tabela: (Yatay yada Dikey Plexi Glass, Dekota, Krom, Alukor, Kompozit, Germe Branda, Alüminyum Tabela Tasarımları)
Yönlendirme: Bina içi kapı tabelaları, isimlikler, piktogram panoları (Yatay yada Dikey Plexi Glass, Dekota, Krom, Alukor, Kompozit, Germe Branda, Alüminyum Tabela Tasarımları)
Araç Giydirme: Bölgesel yada tamamı kaplı firmanıza özel tasarım ile istenilen ebat ve özelliklerde her aracınıza uygun araç giydirme uygulaması (Camlara one way vision uygulaması yapılabilir) Aynı zamanda Otobüs/Minibüs/Dolmuş Giydirme Tasarımları da hazırlıyoruz.
Branda: Tabela olarakta kullanabileceğiniz branda veya pankart baskısı. İstenilen özellik ve ebatlarda firmanıza özel tasarım ile kenarlarına ve köşelerine (asmak için) kuşgözü delik yaptırabilirsiniz, Mat yada Parlak renkli dijital (iç mekan/dış mekan) baskı ile branda yasarımı. (Dökme Branda, Meşin delikli branda yada standart branda)
Folyo Yapıştırma: Parlak veya Mat Sıvamalı yapıştırma, renkli baskılı folyo.
Dekota/Forex: Ofis içlerinde, sahne veya kürsü arka fonlarında, mağaza içi görsel uygulamalarda, kişisel ev içi görsellerinde kullanılabilir. (Fotoblok,Dönkart Baskı)
Totem: Fabrika/Şirket önlerine, yol kenarlarına veya belli yerlere, zemin avrupa ışıklı, vinil, klipsli vidalı germe sistemi, UV Baskı, florasan aydınlatmalı totem tasarımları.
One Way Vision cam Giydirme
İç-Dış Cephe ve Vitrin Giydirme (Folyo yada one way vision uygulaması yada kumlu cam)
Duba Çeşitleri
Tanıtım Standı (Oval yada örümcek stand)
Fuar Tanıtım Standı (Fuar uygulamaları, fuar stand giydirmeleri)
Uyarı-İkaz Levhaları (Güvenlik işaretleri, dikkay kaygan zemin, sigara içilmez, tehlikeli yaklaşma veya asansör uyarı levhaları)
Durak ve Billboard Uygulamaları (Raket City Light Baskı, Bluebook baskı)
BasKes Folyo (Vinil Harf Yapıştırma) Araçlar için camlara yada vitrinlere özel uygulanan yazılar.
Flama/Bayrak: Gönder Bayrağı, Masa Bayrağı, Yelken Bayrak, Damla Bayrak, Üçgen/Dikdörtgen Bayraklar, Flama ve Kırkangıç Bayrak.
Banner (Rollup) Tasarımı
Köpük Kesim (Köpük Strafor) Yazı, Harf ve logo uygulamaları
Kişiye Özel Ürünler: (Yastık,Puzzle,Önlük,Fayans,Tabak,Yarışma-Ödül Kupası, Madalya,Kişiye Özel Duvar Takvimi, Metal İsimlik)
A0 Ozalit Baskı (Proje Baskıları)
Display Ürünler (Alüminyum Çerçeve, poster tutucu, A Pano, Menü panoları, Broşür

İNTERNET HİZMETLERİ

Web Sitesi (Firma Tanıtım Sitesi, Ürün Tanıtım Sitesi, E-ticaret Sitesi, Emlak/Haber/Firma Portalı Tasarımı, Blog Sitesi Tasarımı, Yan İçerik Sitesi Tasarımı)
İnteraktif/Banner Tasarımı (Reklam,Banner ve Görsel Tasarımlar)
Özel Yazılım Hizmetleri (Netliva İnternet Yazılım)
Google Temel Seo Optimizasyon
Google Adwords ve Facebook Reklam Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi (Facebook, Google Plus, Youtube, instagram, Twitter, Linkedin)

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Kalem (Kalem Setleri, Metal, Plastik Kalem, Roller Kalem, Tükenmez Kalem, Sihirli Kalem, iphone Kalemi, Geri Dönüşümlü, naturel kurşun kalem)
Takvim (Magnet Takvim, Sümen, Hasır Takvim, Poster Takvim, Gemici Takvimi, Sakallı Takvim, Masa takvimi, üçgen takvim, Blok takvimi, 4-6 Yaprak takvim)
Anahtarlık
Saatler (Duvar Saatleri, masa saatleri, tablo saatler, cep saati, kol saati, buzdolabı saatleri)
Bardak/Mug-Fincanlar (Porselen kupa, sarmal baskı ve termos bardak baskıları)
Kartvizitlik
Mousepad-Bardak Altlığı
Plaket/Cam-Kristal Ürünler (Kutulu, alüminyum, pirinç, tahta plaketler)
Çantalar (Deri evrak çantası, sekreterlik)
Yapışkanlı Not Kağıtları
Geri Dönüşüm Ürünleri
Ajanda Organizerler (Termo deri, spralli ajanda, çantalı ajandalar, deri ürünler)
USB Dijital Ürünler
Defter (Tarihsiz, spralli, termo deri, kraft defterler)
İmsakiyeler (Büyük boy, kuşe A4, karton, yaldızlı ramazan imsakiyeleri)
Çakmak/Küllükler
Şapka-Tişört (Tekstil ürünleri, polo yaka ve yelekler)
Araç Kokuları ve Güneşlik Baskıları
Şemsiye (Özel Baskılı)
Fener/Çakı
Kağıtlık/Kalemlik
Balonlar
Tablolar (Canvas, Tual Baskı Tablo Özel Tasarımları)

KATEGORİ

AFİŞ

ETİKET