Yusuf Avcı

freelance grafik tasarım

Asansör Seyir Defteri

AÇIKLAMA

Asansör Yönetmelik gereği (denetimlerde soruyorlar) zorunlu olan kendi firmanıza ait (logonuz, iletişim bilgileriniz vs) asansör seyir defteri örnekleri. Asansör Seyir Defteri, Asansör Bakım Klavuzu, Asansör Kullanma Klavuzu Tasarımları ve Asansör Seyir Defterleri Fiyatları…

Asansör seyir defteri fiyatı
500 Adet (En az) ve 1000 Adet arası değişiyor.

Turkiye’nin her yerine gönderimi var. (İzmir içi ücretsiz)

Online Asansör Seyir Defteri / Sipariş Sitesi İçin Tıklayınız: www.asansorseyirdefteri.com
(Kredi kartı ile taksitli alış veriş yapabilir, havale/eft işlemlerinde anında %5 indirim kazanabilirsiniz)

İçerikleri Asansör Bakım İşletme Yönetmeliğine uygun olarak dolu dolu hazırlandı. Size özel tasarımın olduğu renkli, kalın, uzun ömürlü, selefonlu kapağı bulunan asansör seyir defterleri işinizi kolaylaştırıyor. Bakım talimatları, risk analizi, kurtarma operasyonları gibi tüm içerikler bu kitapçıkta mevcut.

Sipariş ile ilgili bilgi için HEMEN ARAYIN!:

0533 026 17 74

İçerik: Asansör Seyir Defteri Periyodik Bakımlar, Yıllık Ölçü Kontrolleri, Eğitim Tutanakları, Yönetici Bakım Formu, Bakım Sözleşmesi ve Bakım El Kitabı, Görev Tutanağı, Asansör Bakım Talimatı, Asansör Bakım Klavuzu, Muayeneler, Asansör Onarım Talimatı, Hata Analiz Tablosu, Asansör Kullanma Klavuzu, İşletme Talimatı, Güvenlik Kuralları, Hidrolik Asansörler İçin Asansörde Kalan Şahsı Kurtarma Talimatı, Elektrikli Asansör Kurtarma Talimatları (EN 81-1+A3), Dişlisiz Asansör Kurtarma Talimatı, Kapı Açma Anahtarı Kullanma Talimatı, Asansör Bakım Firması Risk Analizi (13015), Asansör Risk Grafiği, Risk Azaltılması, Risk Değerlendirmesi, Asansör Seyir Defteri Kullanma Talimatı, Asansör ve Yürüyen Merdivenlerin Bakımı, Bakım Talimatları İçin Kuralları, Bakım Talimatları El Kitabı.

Asansör seyir defteri A4’ün yarısı olan A5 boyunda. Kapak size özel selefonlu ve renkli tasarım olurken, iç sayfalarda 90 gr. 1.Hamur kağıda tek renk siyah baskılıdır. Asansör Seyir Defteri’ni tüm asansörcüler, kabin imalatçıları, üreticiler, montajcılar ve bakımcılar kullanabilir.

Online Asansör Seyir Defteri / Sipariş Sitesi İçin Tıklayınız: www.asansorseyirdefteri.com
(Kredi kartı ile taksitli alış veriş yapabilir, havale/eft işlemlerinde anında %5 indirim kazanabilirsiniz)

Asansör Seyir Defteri Yönetmelik Maddesi: Asansör yönetmeliği EK 1 Madde 6.2’de belirtilen, asansörün önemli tamir ve değişikliklerinin belirtildiği ve bakım firmasınca EN 81-1/2 Madde 16.2.b’de belirtildiği gibi ulusal yasalara bağlı olarak yapılan periyodik denetimlerde yetkili kurumlarca yapılacak test ve denetimlerin işlenebilirliği, kopyası olan tutulmuş raporların dosyalanabileceği bir seyir defterinin verilmesi zorunludur. Bu seyir defteri, asansör sahibince mevcut olduğu sürece saklanmalı ve doğru olarak devamlı doldurulması sağlanmalıdır. Bu seyir defterinde aşağıdaki bilgiler yer alır.
Seri Numarası, Asansörün Teslim Tarihi.
Asansör Seyir Defterinde aşağıdaki maddeler işlenmelidir:
Asansörün servise verildiği ilk tarih, bakım firmasının adı ve adresi, ana revizasyonlar ve önemli değişiklikler, periyodik denetimler, kurtarma operasyonları ve kazalar dahil önemli olaylar.

Aynı zamanda asansör metal etiketlerin yanında tüm basılı reklam işlerinin tasarımını ve baskısını yapmaktayız. Asansör Arıza Kayıt Formu, Asansör Teklif Formu, Asansör Depo Çıkış Formu, Elektrikli Asansör Periyodik Bakım Formu, Hidrolik Asansör Periyodik Bakım Formu, Dişlisiz Asansör Periyodik Bakım Formu, Yürüyen Merdiven Periyodik Bakım Formu, Tahsilat Makbuzu, Tediye Makbuzu. Asansör Uyarı Etiketleri, Sarı Asansör Uyarı Etiketleri.

Bilgi İçin ARAYIN!:

0533 026 17 74

Femko

KATEGORİ

DİĞER ÇALIŞMALAR

ETİKET