Yusuf Avcı

freelance grafik tasarım

Bu Dolaplar Harika Dostum!

Evinizde, çalışma odanızda, ofisinizde, teknik servisinizde, bahçenizde, kilerinizde, balkonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz çok amaçlı plastik dolaptan bahsedeceğim.

Tüm dolap çeşitlerinde kargoyu Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak gönderiyorlar. Ürün parçalı kolilenmiş şekilde geliyor size. Kurulumunu siz yapıyorsunuz ve IKEA gibi karmaşık değil. Kurulumu gayet kolay ve zevkli.  Fiyatları gayet iyi.
Farklı desen ve renk seçenekleri var. (Meşe, Pembe yıldızlarla süslü, Siyah yıldızlı, Kırmızı)

4 Raflı 5 Bölmeli 170 cm’lik Plastik Dolaplar: 200 TL
3 Raflı 4 Bölmeli 140 cm’lik Plastik Dolaplar: 170 TL
2 Raflı 3 Bölmeli 170 cm’lik Plastik Dolaplar: 155 TL

Uzun ömürlü dayanıklı ekonomik ucuz ve ücretsiz kargo dolap noottükkan
Çok Amaçlı Plastik Raflı Dolap

Eskiden özellikle mutfaklarda annelerimiz önü telle kaplı ahşap dolaplar kullanırlardı. Bu dolaplar basit görünümlerinin aksine çok büyük bir işleve sahiptiler. Bütün dağınıklığı içlerinde hapsederek ortalığın derli toplu olmasını sağlarlardı. Kullanım alanları, kullanılan ürünler değiştikçe her yer dağılmaya başladı banyo, balkon, kiler gibi bir çok yere ihtiyaca göre dolap yaptırılmaya başlandı ama genelde bunlar ahşaptı. Ahşap dolaplar görünüm açısında çok şık olsalar da özellikle su, güneş gibi dış etkenlere maruz kaldığında deforme olabilir, onun için dikkatli kullanılması gerekmektedir.

Ahşap dolapların yerini alabilecek bir ürün olarak plastik dolap evinizdeki yerini almaya hazır. Plastik dolapları evinizin her yerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz bunun yanında balkonda, bahçede yani dış etkenlere maruz kalacağı yerlerde gönül rahatlığıyla kullanma imkanı vardır. Su, güneş gibi dış etkenlerden etkilenmez.

Çok amaçlı plastik dolaplara evinizin neresinde ihtiyacınız varsa kullanın mutfakta ihtiyacınız için fazlaysa balkona çıkarın ya da kilere koyun. Hafif bir malzemeden imal edildiği için taşıması çok kolaydır.

Görüntü olarak da gelişen üretim teknolojileri paralelinde tasarımı şık modeller bulmak mümkün.

Kısa özetlemek gerekirse;
Sudan etkilenmez. Güneşten etkilenmez. Taşıması kolay. Her ortama uyumlu.

Tek dezavantajı plastik yapısından kaynaklı çok sert darbelere karşı korunmalıdır, ki çok sert darbeler de bir çok farklı maddeden üretilen mamuller zarar görmektedir.

 Aynı zamanda web sitesinde (www.noottukkan.com) Çok Amaçlı Plastik Dolap’ın yanında Davetiye, İç Giyim, Aynalı Saat, Kamp Bahçe Ürünleri ve Farklı Ev-Dekorasyon ürünleri mevcut.

 Çok Amaçlı Plastik Dolaplar için:
http://www.noottukkan.com/urun-kategori/ev-dekorasyon-urunleri/plastik-dolap